(+48) 510 800 001

Nie masz produktów w koszyku.

Podsuma: 0,00 zł

Karta prezentowa WDK

Więcej widoków

Karta prezentowa WDK

Oceń ten produkt jako pierwszy

E-karta prezentowa WDK o wybranej wartości, służy do płacenia za zakupy w sklepie www.wszystkodlakibica.pl. Idealna na prezent. Wybierz dowolną wartość karty oraz wpisz dane osoby dla której jest ona przeznaczona i dokonaj zakupu.
Uwaga: Przy zamówieniu, musisz wpisać adres znajomego w celu dostarczenia mu Karty Prezentowej WDK.

* Wymagane pola

50,00 zł

Szczegóły

Karta Prezentowa WDK o wybranej wartości, służy do płacenia za zakupy w sklepie www.wszystkodlakibica.pl. Idealna na prezent. Wybierz dowolną wartość karty oraz wpisz dane osoby dla której jest ona przeznaczona i dokonaj zakupu. Wybrana osoba otrzyma na podany adres e-mail, Kartę Prezentową WDK, za pomocą której, dokona płatności w naszym sklepie za dowolnie wybrany towar.

W przypadku gdy wartość zakupu była mniejsza niż saldo karty, z karty pobierana jest tylko część płatności zmniejszając saldo karty o pobraną kwotę. Pozostała na karcie kwota może być wykorzystana do następnych transakcji.

W przypadku, gdy saldo karty jest mniejsze od wartości zakupu, możemy zapłacić saldem karty oraz dopłacić dowolną formą płatności do wysokości wartości zakupu.

Regulamin Karty Prezentowej WDK jest udostępniony na stronach www.wszystkodlakibica.pl/index.php/regulamin-karty-prezentowej-wdk

Informacje dodatkowe

Kod EAN Nie

Recenzje klientów

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Karta prezentowa WDK

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

korzystamy z marek

 

Darmowa dostawa

powyżej kwoty 400 zł
 

Pomoc On-Line

pon - piąt: 9.00-17.00
 

Gwarancja zwrotów

31 dni na zwrot towaru!

Karta prezentowa WDK

PLN

50,00 zł

0