(+48) 510 800 001

Nie masz produktów w koszyku.

Podsuma: 0,00 zł

Płatność i dostawa

Dostawa

Wszystkie przesyłki wysyłane są w dniu otrzymania płatności lub otrzymania potwierdzenia dokonania takiej płatności na nasze konto bankowe. Potwierdzenie płatności zazwyczaj trwa do 2-ch dni roboczych od dokonania przelewu.

W przypadku gdy klient życzy sobie wysłania przesyłki w jak najkrótszym czasie, prosimy o przesłanie mailem potwierdzenia wpłaty za dokonane zakupy.

Przesyłki wysyłamy w dni robocze - codziennie.

Czas dostawy krajowej to 2-3 dni robocze od nadania przesyłki. Jest to czas przybliżony, zazwyczaj czas ten wynosi 1-2 dni.

Czas dostawy zagranicznej w Europie wynosi 7-10 dni od nadania przesyłki oraz od miejsca docelowego. Jest to czas przybliżony, zazwyczaj czas ten wynosi 6 dni.

Czas dostawy zagranicznej poza Europą wynosi 2-4 tygodnie od nadania przesyłki oraz od miejsca docelowego. Jest to czas przybliżony, zazwyczaj czas ten wynosi 2 tygodnie.

Kurier najczęściej dostarcza przesyłkę na drugi dzień po jej nadaniu (z wyjątkiem weekendów i Świąt). Za dostawę w soboty - firmy kurierskie pobierają dodatkowe opłaty!

Możliwy odbiór osobisty w Krakowie - ul. Eisenberga 3/5 - w dni robocze między 9-16 po wcześniejszym uprzedzeniu.

 

wysyłamy na cały świat

 

Płatność


1. Poprzez bezpieczny serwis Przelewy 24 (Karta Visa, Eurocard, MasterCard, Transfer, Płacę z Inteligo, Multitransfer, Przelew 24 (BZWBK), ING Bank Śląski "ING Online", Bank BPH "Sezam”, Bank Millenium "Millenet", Płać z Nordea, Pekao24 (Bank Pekao S.A.), Deutsche Bank PBC S.A., Kredyt Bank S.A. (KB24), Inteligo (Bank PKO BP), Lukas Bank). Płatności umożliwiają sposób prowadzenia autoryzacji, w którym pracownicy sklepów internetowych nie mają dostępu do przesyłanych numerów kart płatniczych Klientów (znane one są tylko bankowi rozliczającemu transakcje).
Serwis płatniczy Przelewy 24 umożliwia realizowanie płatności w następujący sposób:

Przez internet: kartą kredytową i e-przelewem

Przelew bankowy z własnego banku

Płatność za pobraniem

2. Za pośrednictwem PayPal

3. Płatność przy odbiorze kurierowi (gotówka lub kartą)

4. Przelewem na podane nizej konto:

Dane firmy:

Anronet Agencja Reklamowa s.c.
ul. Eisenberga 3/5
31-523 Kraków

ING Bank Śląski
PL 65 1050 1445 1000 0023 0758 4546
swift: INGBPLPW
BAN: PL

 

korzystamy z marek

 

Darmowa dostawa

powyżej kwoty 400 zł
 

Pomoc On-Line

pon - piąt: 9.00-17.00
 

Gwarancja zwrotów

31 dni na zwrot towaru!